Výrazné prvky


Tím jsou modely Mercedes-Benz SUV tak výjimečné.

Vaši průvodci rozmanitým životem.

Výrazné prvky


Tím jsou modely Mercedes-Benz SUV tak výjimečné.

Vaši průvodci rozmanitým životem.

Modely SUV od Mercedes-Benz se cítí ve městě i v terénu jako doma. Nabízí místo pro jakékoliv dobrodružství a prostor pro každodenní život. Jsou funkční a přesto komfortní. Jako moderní klasické vozy zůstávají věrni svým kořenům a současně i nejnovějšímu stavu technologie.

Výběr z výrazných prvků:

  • V širokoúhlém kokpitu s multimediálním systémem MBUX máte vždy přehled o všem, co se děje okolo Vás.
  • Komfortní interiér je dostatečně prostorný a flexibilní pro rozmanitý život.
  • Design je výrazný, sportovní a zdůrazňuje plochy: typické SUV.

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 21,5-20,1; emise CO2 v g/km (kombinované): 0.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.</p>

Třída G.

Silnější než duch času.

Klasik mezi terénními vozidly: Třída G je průkopníkem již více než 40 let.

Třída G.

Silnější než duch času.

Je tomu už dávno, co inženýři ve Štýrském Hradci vyvinuli zcela nový druh DNA. DNA terénního vozidla: ikonického, robustního a téměř nezničitelného. Navrhli díly, jejichž funkce dodnes beze změny splňují svůj účel. Součásti, které po celé generace vytvářely zcela osobitý charakter. Kdo si myslí, že nová Třída G je ve svém živlu pouze v terénu, ten se velmi mýlí. Také na silnici se velmi rychle ukáže, že toto terénní vozidlo nezná žádné kompromisy. Na cestách dosahují dynamika a komfort zcela nové úrovně, pokud jde o terénní vůz, a přináší radost z jízdy v oblastech, na které jsou řidiči vozů Třídy G z terénu již dlouho zvyklí.

GLC kupé.

Více než SUV. Více než kupé. Více než kdykoliv předtím.

Na obrázku je Mercedes-Benz GLC kupé.

GLC kupé.

Více než SUV. Více než kupé. Více než kdykoliv předtím.

Existují osobnosti, které okamžitě vyniknou. Svým vzhledem. Svým sebevědomím. A svým jedinečným charakterem. Stejně tak jako GLC kupé, které v sobě dokáže spojit ty nejlepší vlastnosti SUV a kupé jako žádné jiné vozidlo. Svým naprosto jedinečným způsobem. Dynamičtěji a sportovněji než kdykoliv předtím.

GLC SUV.

Silný charakter se zcela novými aspekty.

Na obrázku je Mercedes-Benz GLC SUV.

GLC SUV.

Silný charakter se zcela novými aspekty.

GLC je inteligentnější, dynamičtější a suverénnější než kdykoliv předtím. Díky fascinujícímu modernímu systému ovládání, který se s každým dnem lépe přizpůsobuje Vašim zvyklostem. Díky ještě výraznějšímu designu SUV. A také díky komfortním a bezpečnostním systémům, které se lépe než kdykoliv předtím starají o Vás a Vaše pohodlí.

GLE kupé.

Jste připraveni na své velké vystoupení?

Na obrázku je Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu šikmo zepředu.

GLS SUV.

Síla má mnoho podob.

Na obrázku je nové GLS SUV při pohledu z boku.

Nový Mercedes-Maybach GLS.

Vrchol prostoru a komfortu naleznete pouze v novém voze Mercedes-Maybach GLS.

Na obrázku je nový Mercedes-Maybach GLS při pohledu zepředu.

Nový Mercedes-Maybach GLS.

Vrchol prostoru a komfortu naleznete pouze v novém voze Mercedes-Maybach GLS.

SUV luxusní třídy GLS a značka Mercedes-Maybach vytvářejí jedno z nejvíce fascinujících spojení, jaké si cestující vůbec mohou přát. Nejnovější technologie, bohaté množství prostoru a v něm celý svět moderního luxusu. Svobodněji a nezávisleji se v automobilu můžete cítit jen stěží.

Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 12,0 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 275 g/km.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> podle WLTP“ ve smyslu čl. 2 č. 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených příplatkových výbavách.</p>

EQC.

Enjoy Electric.

Na obrázku je Mercedes-Benz EQC při pohledu z boku.

EQC.

Enjoy Electric.

Vstupte do nové éry. S plně elektrickým modelem EQC. Plynule, téměř nehlučně a bez lokálních emisí. Fascinující zážitek z jízdy, který si můžete užívat zcela bezstarostně. Díky zcela novým digitálním službám a jízdní bezpečnosti, které mohou nabídnout jen vozy Mercedes.

 

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 22,3–25,5; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.</p>

Více informací


Klasické geny pro jízdu v terénu, technologie do města.

Modely Mercedes-Benz SUV propojují dědictví Třídy G s digitálními inovacemi.

Více informací


Klasické geny pro jízdu v terénu, technologie do města.

Modely Mercedes-Benz SUV propojují dědictví Třídy G s digitálními inovacemi.

Od roku 1979 je Třída G ideálem terénního vozu (od té doby je tento legendární vůz vyráběn ve Štýrském Hradci). Vyhrála nejen rallye Paříž–Dakar a sloužila jako dopravní prostředek (jako „papamobil“) pro papeže, ale je i základem pro moderní rodinu SUV od Mercedes-Benz.

Tato rodina nyní zahrnuje 10 modelových řad. S EQC přichází na trh první plně elektrické vozidlo. Navíc všechna SUV od Mercedes-Benz nabízí nejnovější technologie:

  • multimediální systém MBUX s umělou inteligencí a funkcí učení (vyjma Třídy G)
  • systém ovládání přirozeným hlasem LINGUATRONIC
  • virtuální navigaci díky rozšířené realitě MBUX (vyjma Třídy G)
  • bezdrátové nabíjení mobilních koncových zařízení (vyjma Třídy G)
  • ovládání chytrého telefonu přes multimediální systém