The World of Driving Performance.

One Attitude. Your Choice.

Spotřeba paliva kombinovaná: 17–6,9 l/100 km | emise CO2, kombinovaný provoz: 397–162 g/km | údaj o emisích<p>Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO<sub>2</sub> byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření (§ 2 č. 5, 6, 6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na kolech/pneumatikách.</p>

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalin, rychlost a dokonalost – běžný den v AMG Driving Academy! Nový program akcí nabízí vše pro úplné okouzlení nadšenců pro výkon. Těšte se na pestré tréninky a akce životního stylu s fascinujícími vozidly ve vyhledávaných lokalitách.

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalin, rychlost a dokonalost – běžný den v AMG Driving Academy! Nový program akcí nabízí vše pro úplné okouzlení nadšenců pro výkon. Těšte se na pestré tréninky a akce životního stylu s fascinujícími vozidly ve vyhledávaných lokalitách.

Na obrázku je řidič, který běží ke svému vozu Mercedes-AMG GT S.
Na obrázku je devět účastníků AMG Driving Academy.
Obrázek zprostředkovává dojem z programu akce „AMG Winter Sporting“.
Na obrázku je účastník AMG Driving Academy ve vozidle.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Znovu prohlédnout

AMG Driving Academy Vám nabídne více než jen cestu nebo program: stanete se členem nejrychlejší rodiny světa – společenství stejně smýšlejících lidí, ve kterém můžete dokonale poznat svou vášeň pro výkon a sdílet zážitky.

Tak jako u našich výkonných vozidel klademe při akcích maximální důraz na bezpečnost všech účastníků a zajišťujeme díky certifikované klimaticky neutrální poloze našich událostí ochranu příštím generacím.

Mercedes-AMG GT S: spotřeba paliva kombinovaná: 9,6–9,4 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 224–219 g/km<p>Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO<sub>2</sub> byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření (§ 2 č. 5, 6, 6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na kolech/pneumatikách.</p>

AMG Private Lounge.

Obrázek zprostředkovává první dojem z pocitu sounáležitosti v AMG Private Lounge.

AMG Private Lounge.

Staňte se členem AMG Private Lounge – naší online komunity pro řidiče a řidičky vozidel AMG, kteří dovedou ocenit řemeslnou dokonalost a výkon extra třídy Mercedes-AMG.

Členové mají prospěch z informací z vnitřní oblasti, novinek a atraktivních nabídek. Poznejte nadšence se stejným smyslem pro AMG a zažijte značku AMG v okruhu komunity AMG.

Customer Racing.

Na obrázku je Mercedes-AMG GT4 na závodní trati.
Na obrázku je účastník programu AMG Customer Racing ve vozidle.

Customer Racing.

Kromě Formule 1 a DTM přispívá již několik let třetí obor rozhodujícím způsobem k velkým úspěchům Mercedes-AMG Motorsport na závodních tratích – celosvětový program Customer Racing.

Rozsáhlý program zákaznického sportu, který je – stejně jako vozidla – neustále inovován. Hlavním motivem je rychlá a profesionální podpora týmů, s cílem přispět pomocí techniky, know-how a lidských sil k co nejlepšímu společnému úspěchu.

Prohlídka závodu


Prohlídka závodu.

V našem závodě v Affalterbachu.

Prohlídka závodu


Prohlídka závodu.

V našem závodě v Affalterbachu.

 • Přehled

  Na obrázku je studio Mercedes-AMG v Affalterbachu.
  Obrázek zprostředkovává dojem ze studia Mercedes-AMG Performance Studio.

  Jedinečného ducha Mercedes-AMG nezažijete nikde tak intenzivně, jako při prohlídce našeho hlavního závodu v Affalterbachu. Kompetentní průvodci Vás provedou srdcem našeho podniku a umožní Vám pocítit fascinaci Mercedes-AMG, která jde pod kůži.

  V rámci prohlídky závodu si prohlédnete následující oblasti:

  • Zákaznické centrum: zde Vám ukážeme aktuální vozidla a vysvětlíme, čím je Mercedes-AMG zvláštní.
  • Studio AMG Performance: zažijte, jak v naší manufaktuře pro individualizaci vozidel nabývají sny své podoby.
  • Manufaktura motorů: doprovázejte naše techniky při montáži hnacího ústrojí AMG V8 na principu „One Man - One Engine“.

  Mercedes-AMG GT S: spotřeba paliva kombinovaná: 9,6–9,4 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 224–219 g/km.19<p>Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO<sub>2</sub> byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření (§ 2 č. 5, 6, 6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na kolech/pneumatikách.</p>
  Mercedes-AMG A 45: spotřeba paliva kombinovaná: 7,3–6,9 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 171–162 g/km<p>Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO<sub>2</sub> byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření (§ 2 č. 5, 6, 6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na kolech/pneumatikách.</p>

 • Informace

  Obrázek zprostředkovává dojem z manufaktury motorů Mercedes-AMG.

  Informace o službách:

  • Naše individuální prohlídky probíhají od pondělí do pátku v čase od 8 do 16 hodin.
  • Naplánujte si pro prohlídku jeden a půl až dvě hodiny.

  Další informace získáte u Vašeho obchodního prodejce.