Neočekávané momenty.

Hlavní součástí designového kódu Mercedes-Benz je radost z neočekávaného.

Neočekávané momenty.

S naším designem vytváříme vysoce emotivní zážitky a pozitivní momenty překvapení: radost z neočekávaného, výjimečného, vznešeného. Díky „Unexpected Moments“ vytváříme ikony a smyslné inscenace.

Stimulující kontrast.

Na poli působnosti emocí a inteligence se otevírá designový kód prostoru pro „stimulující kontrast“.

Stimulující kontrast.

Estetické, tvůrčí použití materiálů, barev a formálního výrazu odpovídá dvěma pólům naší značky. Emoce a inteligence jsou póly, na jejichž poli působení vědomě hledáme „harmonii kontrastů” a vytváříme „stimulující kontrast“.

Ohromující proporce.

Působivé proporce jsou elementární pro každý design Mercedes-Benz.

Ohromující proporce.

Dobrý design se zakládá na působivých proporcích, protože jimi vyjadřujeme sílu, harmonii a shodu. „Stunning Proportions“ jsou ohniskem naší práce.

Volný tvar & geometrie.

Čisté linie a smyslné barvy se spojují do skulpturálního kokpitu.

Volný tvar & geometrie.

„Freeform & Geometry“ je výraz pro skulpturální, trojrozměrné uspořádání ploch: čisté, výmluvné základní geometrie jsou základem tvarů Mercedes‐Benz a jsou zdokonaleny smyslnými, skulpturálními plochami.

Významná grafika.

Precizní design světlometů vytváří vysoce vyspělý technický akcent na smyslně ztvárněném tělese vozidla.

Významná grafika.

Díky „Significant Graphics“ lze opticky zažít dokonalost, vytříbenost a špičkový design Mercedes-Benz. Stojí v napínavé hře proměn se smyslnými tvary. Rafinovaně ztvárněné, precizní detaily tak vytváří akcenty na smyslně skulpturálním řešení tělesa vozidla.

Přirozená atraktivita.

Smyslné prožití tvar, barev a materiálů zajišťuje „Natural Attraction“.

Přirozená atraktivita.

Smyslný zážitek – tělesně působivé, svalnatě napínavé tvary a také přirozené podněty, hapticky zachytitelné materiály, barvy a nálady vytváří „Natural Attraction“.